نظرات کاربران

 1. عباسی

  به نظرم دوره مفاهیم خیلی پر محتوا و کامل بود.
  من با اینکه تو دانشگاه خیلی کم برنامه نویسی رو یاد گرفتم اون هم نود و نه درصد تئوری بود!
  اما واقعا وقتی این دوره رو اومدم تازه فهمیدم برنامه نویسی یعنی چی و کلی غبطه میخوردم که ای کاش زمان دانشجویی همچین آموزش هایی رو داشتم.
  و وقتی اولین برنامه ام رو اجرا گرفتم کلی ذوق کردم..
  ای کاش استادایی که دانشگاه تدریس می کنن همچین دید و رویه ای رو داشته باشن، که دانشجوها بعد از فارغ التحصیلی نرن سراغ قدم های اول و بتونن حداقل یه داشته هایی از برنامه نویسی داشته باشن
  من هر چند نرسیدم خوب درسامو بخونم و تمرین زیاد داشته باشم، اما خیلی راضی بودم از دوره و خیلی چیزارو یاد گرفتم، علاوه بر این ها ایشون با صبر و حوصله پاسخگوی همه سوالات بچه ها هستن، اون هم با وجود محدودیت هایی که کلاس های آنلاین دارن.
  اما خب بعضی استادایی که دانشگاه تدریس می کنن با وجود امکانات و مسیر راحتتر آموزش متاسفانه به درستی کارشون رو انجام نمیدن و این باعث تضعیف روحیه و انگیزه خیلی از دانشجوها میشه متاسفانه که خداروشکر استاد ایوبی خیلی قشنگ نگرش بچه ها رو عوض می کنن و سعی در امیدواری و اثبات توانمندی هاشون دارند.
  انصافا تدریس استاد ایوبی خیلی عااااالی هست، و این نشون دهنده تسلط ایشون روی مطالب و قدرت بیان و همچنین صبر و حوصله دلسوزانه ایشون هست که با وجود مشلغه هاشون همچین برنامه هایی رو بدون چشم داشت مالی برای بچه های علاقه مند برگزار می کنن، و سعی می کنن همه تلاششون رو برای موفقیت بچه ها به کار بگیرن
  استاد ایوبی به نظر من فقط برنامه نویسی تدریس نمیکنن من به شخصه از ایشون درس های اخلاقی زیادی یاد گرفتم. و خیلی از تجارب مفیدشون به بچه ها منتقل می کنن.
  من از این کارها و تلاش های خداپسندانه شون بی نهایت قدردانی می کنم
  امیدوارم ما هم بتونیم از این زحمات بی دریغ نهایت استفاده رو داشته باشیم و در زمینه های مفید به کارشون بگیریم.
  از خداوند منان آرزوی سلامتی و و موفقیت روز افزون رو براشون تقاضامندم.
  بی نهایت سپاسگزارم.

 2. سلام.
  کلاس خوبی بود. قدرت بیان مدرس خیلی خوب هست و همه تلاششون رو برای انتقال مفاهیم انجام میدن. مثالهای خیلی عالی برای انتقال مفاهیم استفاده میکنن و تمرینهایی که برای حل میدهند هم خوب هستند. در کل اگر تو برنامه نویسی صفر هستید، شروع خوبی هست. اگر هم مقدماتی بلد هستید بنظرم برای مرور و عمیق شدن مفاهیم در ذهنتون خوب هست.
  چون کلاس صوتی هست باید دقتتون زیاد باشه و حتما از ابزارهای مناسب برای ضبط کلاس استفاده کنید. حتما حتما تمرینها رو هم انجام بدهید و حتی شده غلط هم حل کنید و روشون فکر کنید.

 3. 38

  برنامه نویسی یکی از حدقل مهارتهای لازم برای دانشجو کامپیوتره و من با توجه به دوران دانشگاه و عدم یادگیری اوایل دید خوبی نسبت به برنامه نویسی نداشتم و از نظرم رسیدن به یک توانایی نسبی و کسب مهارت کار بسیار مشکلی بود اما با شرکت در دوره مفاهیم برنامه نویسی با اینکه پایه بسیار بسیار ضعیفی داشتم با توجه به جو کلاس و تلاش استاد مبنی بر بیان کلیه مطالب و تاکید بر یادگیری مفهومی دید کلی من نسبت به برنامه نویسی تغییر کرد. دوره به صورت رایگان برگزار شد اما این موضوع بر روند کلاس تاثیری نداشت و کلیه مطالب بیان شد. پیشنهاد من برای شرکت کنندگان این دوره، زمان کلاس از دست ندید تمرینات مربوط به کلاس با اینکه کلی هستند ولی سعی کنید با طرح سوالات مختلف مهارت برنامه نویسیتون افزایش بدید.

 4. 22531

  دوره بسیار خوبی بود. استاد واقعا با تمام وجود تا زمانی که نفر آخر متوجه بشن موضوع را توضیح می دهند.. واقعا تفاوت آنچه در دانشگاه به صورت تئوری خواندم را و آنچه مفهومی یادگرفتم را متوجه شدم .دیدم نسبت به یادگیری برنامه نویسی تغییر کرد و میخوام دنبال یادگیری به روش درست باشم درواقع درست یادبگیرم . اینکه چگونه به مفهوم برسیم خیلی مهمه. حتی اگر توی این دوره کدی ننویسید فهمیدن مفاهیم بسیار مهمه.
  پیشنهادم به کسانی که میخواهند در دوره شرکت کنند این هست تا میتونید تمرین انجام بدهید و خودتون کد بنویسید و قبل از اون حتما جزوه بنویسیدو نکته بر داری بکنید

 5. 22553

  با توجه به اینکه برنامه نویسی واقعا یه توانایی به حساب میاد که جز با دونستن بیس و مفاهیم خیلی بعیده که کسی بتونه به خوبی پیشرفت کنه و از طرفی هم نحوه ی تدریس اساتید تو این درسای پایه ای واقعا جوری نبوده که عمل تفهیم تو تدریسشون دخیل باشه و فقط هدفشون گذروندن یک سری سرفصل هاست من به عنوان یه فارق التحصیل پیشنهادم اینه که اگه با مفاهیم کااامل اشنا نیستین هیچ مسیری تو زمینه برنامه نویسیانتخاب نکنید..من که تو این کلاس ها بودم به نظرم واقعا این دوره ها میتونه واسه هرکسی که واقعا هدف داشته باشه یه نقطه خوبی واسه شروع باش و هم میتونه انگیزه ی خیلی قوی واس ادامه راه باشهه..به امید اینکه همیشه موفق باشید

 6. 10715

  در دانشگاه دروس برنامه سازی ( C ) و برنامه نویسی پیشرفته ( c++) ، خیلی بد به ما آموزش داده شد و وقتی من این کلاس رو شرکت کردم تازه فهمیدم که چقدر ضعف داشتم ...و همین عدم یادگیری باعث شده بود که فکر کنم برنامه نویسی کار خیلی سختیه ..توی دانشگاه اصلا مباحث رو برای ما باز نمیکردن، وخیلی سریع از مباحث رد میشدن ....در این دوره مباحثی که توشون ضعف داشتم برام جاافتاد و کاملا فهمیدمشون. این دوره رایگان و بسیااااااااار پر محتوا است ، همه ی مباحث با زبانی ساده و قابل فهم تدریس میشه ...هم چنین نکات مهم و ریزی رو یادگرفتم که در آزمون های استخدامی هم ازشون سوال اومد. ازتون بسیار سپاسگزارم .ان شاالله که همیشه سرافراز و سربلند باشید .

 7. 22576

  فکر میکنم دوره دوم مفاهیم برنامه نویسی با ++c نسبت به دوره اول بهتر و با برنامه تر درحال برگزاری هست، سرفصل ها مشخص هست و این خیلی خوبه.. من برنامه نویسی رو دوست داشتم اما این کلاسا علاقه و انگیزه برای پیشرفت بیشتر رو برام پررنگ تر کرده...امیدوارم این کارتون تداوم داشته باشه. در نهایت سپاسگزارم به خاطر تمام تلاشهایی که می کنید.

  1. ارسال نظرات