برنامه نویسی تجاری با #C
بهار 97
در حال ثبت نام

C# windows programming

درباره ی دوره

سبک دوره : عملی - ویژه ی ورود به بازار کار - پروژه محورپیش نیاز: ندارد


مخاطبین:


1- افرادی که هیچ آشنایی با زبان برنامه نویسی #C ندارند و قصد یادگیری این زبان را دارند.


2- افرادی که قصد یادگیری این زبان و ورود به بازار کار را دارند و تمایل به نوشتن برنامه های تجاری در کوتاه ترین زمان ممکن دارند.


3- افرادی که اموخته های آنها در خصوص زبان برنامه نویسی #C پراکنده است و توانایی به انجام رساندن پروژه ها را ندارد و قصد یادگیری برنامه نویسی در این زبان به سبک اصولی را دارند.توضیحات:


از آنجا که زبان #C محبوبیت بالایی در بین برنامه نویسان دارد و همچنین در نوشتن برنامه های ویندوزی دسکتاپ اولین رتبه را دارد و بهترین انتخاب می باشد. لذا شرکت های خصوصی در قالب تیم های برنامه نویسی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و دانش این زبان برای فردی که قصد ورود به این شرکت ها را دارد لازم است.


زبان #C بسیار گسترده است و برخلاف زبان هایی چون VB , Delphi که در گذشته برای نوشتن برنامه های ویندوزی استفاده می شدند امکانات زیادی را در اختیار برنامه نویس قرار می دهد و همین امر موجب شده است تا یادگیری این زبان برخلاف بسیاری از زبان ها نیاز به صبر و حوصله و پشتکار داشته باشد.


یکی از مهم ترین نکات در یادگیری زبان برنامه نویسی این است که در کنار فراگیری سرفصل های کامل زبان برنامه نویس در قالب انجام پروژه های کوچک و بزرگ تجارب خود را با امکانات و تکنولوژی های جدیدی که هر ساله اضافه میشود تطبیق دهد. لذا فراهم نمودن سرفصل کامل یک زبان آن هم #c در هیچ دوره ای به یک باره امکان پذیر نیست اما می تواند مواردی که اهمیت بیشتری دارد و کاربرد آنها نیز بیشتر است را فرا گرفت و در کنار تجاربی که از آنها کسب می شود به یادگیری قسمت های دیگر زبان برنامه نویسی رفت بعنوان مثال ارتباط با پورت های سخت افزاری در سرفصل های این دوره نمی باشد اما همینکه شما با استفاده از کلاس ها و افزودن کتابخانه ی جدید و نحوه ی کار با آن آشنا شوید در صورتی که در یک پروژه نیاز به ارتباط با پورت های سخت افزاری داشته باشید با مراجعه به منابع اصلی این زبان براحتی می توانید مبحث مربوطه را نیز فراگیرید.


مدرس در این دوره قبل از هر چیزی تلاش خود را کرده است تا هر آنچه برای انجام پروژه در این زبان نیاز است را در سرفصل ها جای دهد و بیشترین مباحث را با جزئیات آنها و کاربردشان بهنگام مورد مثال و بررسی قرار دهد.


مهم ترین نکته در خصوص دوره ی #C این است که مباحث به شکل پروژه محور و انجام پروژه در هر چند مبحث و هم چنین ارائه ی تمرین به برنامه نویسان جهت درگیر شدن با موضوعات و ایجاد سوال در ذهن آنها پیش می رود. یادگیری دستورات برنامه نویس نه تدریس آن و نه یادگیری آن کار سختی نیست آنچه مهم است بیان واضح با مثال و کاربرد و همچنین بررسی راه های اشتباه استفاده ی نابجا از ابزارهای برنامه نویسی در حین درس و تمرین جهت انتقال تجربه و فهم بیشتر برنامه نویسان است.


سخن مدرس:


با توجه به اینکه هزینه ی این دوره بسیار کمتر از مبلغ واقعی آن می باشد لذا زمانی که مدرس و برنامه نویسان به این دوره اختصاص می دهند ارزشمند است و انتظار می رود هدفی که در ابتدای دوره تعیین می شود در پایان دوره دستیافتنی گردد. با این اوصاف افرادی که علاقه و یا زمان کافی را ندارند در این دوره شرکت نکنند چرا که تمام تلاش من در این است که با برگزاری جلسات حل تمرین و پروژه های پیاپی شما عزیزان را به مقصدی که می خواهید برسانم انشالله.

مشخصات دوره

مدت ساعت دوره: 60
تاریخ شروع: بهار 97
مدرس: ایوبی راد
شهریه ی دوره: 200000 تومان
مکان برگزاری: غیر حضوری ، آنلاین در سرورهای آموزشی
ظرفیت مانده: 3
[جهت رزرو دوره ابتدا وارد حساب خود شوید]

سرفصل های دوره

معماری NET Framework.

محیط توسعه

مبانی #C

C# GUI

متغیرها و نوع داده

عملگرها

ساختارهای شرطی

ساختارهای کنترلی

آرایه ها و رشته ها

توابع

کار با فایل ها و دایرکتوری ها

تکنیک های Debugging

مفهوم خطا و Exception Handling

Windows API

کلاس ها و اشیاء

عبارات منظم

کار با پایگاه داده

گزارش گیری

معماری سه لایه