Web Programming with PHP 7
حضوری _ درحال ثبت نام

برنامه نویسی وب با PHP 7.0 ویژه ی ورود به بازار کار (دوره حضوری فشرده)

درباره ی دوره

سبک دوره : عملی - ویژه ی ورود به بازار کار - پروژه محور

ساعات و روز دوره :
دوره ی فشرده به مدت 5 هفته جمعه ها از 10 تا 18 (1 تا 2 استراحت)
همراه آوردن لپ تاپ الزامی
محل برگزاری: تهران - نواب - کمیل - کانون سلمان فارسی

پیش نیاز: با وجودی که یک جلسه رایگان در خصوص HTML , CSS توضیح داده خواهد شد اما بهتر است برای شرکت در این دوره با html,css آشنایی مختصر داشته باشید.

مخاطبین:
1- با توجه به اینکه در این دوره مباحث به صورت مفهومی دنبال می گردد و همچنین در هر بخش سناریویی در مورد حل یک مسئله بیان می شود لذا افرادی که علاقمند به مباحث علوم هک و امنیت هستند در این دوره با آسیب پذیری هایی که در مسیر برنامه نویسی وجود دارد آشنا می شوند.
2- افرادی که برای اولین بار زبان تحت وب را کار می کنند
3- با توجه به پروژه محور بودن و انتخاب یک پروژه از ابتدا تا انتها و تکمیل آن در هر جلسه از برنامه های این دوره است لذا این دوره برنامه نویسان را آماده ی انجام پروژه های تجاری می کند.
4- علاقمندان به برنامه نویسی شی گرا و تیمی در قالب مهندسی نرم افزار در پروژه های تجاری

توضیحات:
نسخه ی 7 php پس از سال ها بالاخره منتشر شد و به همراه خود ویژگی های جدیدی دارد باوجودی که برای برنامه نویسان مبتدی این ویژگی ها خیلی به چشم نمی آید اما در این دوره سعی شده است با توجه به سرفصل ها از امکانات این نسخه بهرمند شد.
با توجه به اینکه این دوره ویژه ی آمادگی برای ورود به بازار کار است لذا برخلاف خیلی از سر فصل ها، در اینجا سعی شده است که برنامه نویس را با روش های اصولی کدزنی در پروژه های بزرگ و نیازمندی های علمی یک برنامه نویس برای انجام پروژه های تجاری آشنا کنیم. به همین جهت پس از یادگیری مباحث پایه و اساسی این زمان به هنگام ورود به مباحث میانی سرفصل ها هر علم آموز یک پروژه به سلیقه ی خود انتخاب کرده و با انتخاب یک قالب سایت آماده ایده ی خود را بر روی آن قالب پیاده سازی می کند. این موضوع دو امتیاز بزرگ دارد
1- مهم ترین مزیت این دوره این است که در کنار سرفصل های ارائه شده علم آموز با مهندسی نرم افزار در طراحی و برنامه نویسی وب آشنا و همچنین تحلیل نیاز و تحلیل بانک اطلاعاتی را برای ایده و پروژه ی خود فرا میگیرد.
2- یادگیری مباحث مختلف برنامه نویسی هرچند هم که کامل باشد اما مادامی که کنار یکدیگر منجر به تولید یک محصول و یک ایده ی پیاده سازی شده نشود با ضعف ها و نیاز های دیگر در برنامه نویسی آشنا نخواهد شد بعنوان مثال در پیاده سازی یک سایت با جزئیات ساخت پنل مدیریت ، پیاده سازی سرویس ایمیل ، پنل کاربران ، امنیت سایت و..... جزئیاتی دارد که اگر در قالب یک پروژه انجام نشود قطعا پر از ضعف هایی خواهد بود که جز افراد با تجربه سایر افراد که صرفا دوره ای را بدون پروژه فرا گرفته اند قادر به انجام آن نخواهند بود لذا مدرس در این دوره تجارب برنامه نویسی در این حوزه را در قالب پروژه های متنوع علم آموزان به آنها منتقل می کند و از آنجا که پروژه های علم آموزان متنوع خواهد بود لذا شرکت کنندگان در دوره همزمان با مدل پیاده سازی ایده های متفاوت آشنا و تجربیات هر یک از پروژه ها را فرا خواهند گرفت.

باتوجه به اهمیت مبحث امنیت در وبسایت ها بخشی از سرفصل های دوره ی امنیت در این دوره تدریس می گردد.

این دوره به صورت تضمینی می باشد و شرکت کنندگان در دوره در پایان دوره توانایی نوشتن وب سایت های مختلف را خواهند داشت. همچنین با توجه به اینکه دوره ویژه ی ورود به بازار کار است بهترین روش های کدزنی در قسمت های مختلف را فراخواهند گرفت تا توانایی شرکت در تیم های برنامه نویسی و نوشتن پروژه های بزرگ را داشته باشند

8 ساعت رایگان (غیرحضوری) جهت:
برگزاری جلسات آشنایی با HTML , CSS
طراحی دمو قالب جهت ارائه به مشتری
تحلیل نیاز های پروژه
تحلیل بانک اطلاعاتی

مشخصات دوره

مدت ساعت دوره: 35
تاریخ شروع: مرداد1395 پس از تکمیل ظرفیت
مدرس: محمد ایوبی راد
شهریه ی دوره: 350000 تومان
مکان برگزاری: حضوری - تهران - نواب
ظرفیت مانده: 10
[ثبت نام فعلا آغاز نگردیده است.]

سرفصل های دوره

وب و برنامه نویسی

HTML AND CSS

پیش نیازهای برنامه نویسی وب

مقدمات برنامه نویسی PHP

متغیرها ، داده ها و توابع مربوطه

عملگرها

ساختارهای شرطی

ساختارهای کنترلی

متغیرها و آرایه های سراسری و فوق سراسری

رشته ها و توابع مربوطه

ارتباط بین کدهای PHP وHTML

تاریخ و زمان

توابع

فایل ها و دایرکتوری ها

فرم ها در PHP

تصاویر

شی گرایی در PHP

کوکی ها و نشست ها در PHP

ایمیل در PHP

PDO و کار با پایگاه داده

امنیت و کشف حفره های امنیتی در وبسایت های PHP