برنامه نویسی سیستمی ++C سطح متوسط
بهار 97
در حال ثبت نام

Modern C++ 14 Intermediate for system programming

درباره ی دوره

سبک دوره :تخصصی ، مفهومیپیش نیاز:دوره ی مقدماتی ++C , مفاهیم برنامه نویسیمخاطبین:

1- علاقمندان به یادگیری کامل زبان قدرتمند ++C

2- مدرسان زبان ++C بویژه اساتید دانشگاه

3- علاقمندان به حوزه هک و امنیت جهت نوشتن نرم افزار های امنیتی

4- علاقمندان به برنامه نویسی سیستمیتوضیحات:

به جرات می توان گفت هیچ زبانی به اندازه ی ++C در اینترنت منبع و مقاله و فیلم آموزشی ندارد و این بخاطر ماهیت این زبان است که در تمام رده ها توانسته خود را با تکنولوژی های روز منطبق کرده و همپای آنها با حفظ قدرت خود در دنیای مدرنیته کنار برنامه نویس ها باشد.

با این حال متاسفانه چیزی که ما بخصوص در دانشگاه ها شاهد آن هستیم عدم یادگیری دقیق این زبان و همچنین سرفصل های تکمیلی آن است چرا که در دانشگاه مباحث اولیه ++C مطرح می شود اما به نقطه ای که این زبان قدرتمند را به مرحله ی کارایی و بکارگیری برساند منتهی نمی شود و همین امر موجب ایجاد یک تصور اشتباه از این زبان در ذهن دانشجو ها و برنامه نویس ها می شود در حالی ه قضیه کاملا برعکس است و این زبان شیرین و در عین حال قدرتمند و پر کاربرد جای خود را در تمامی نیازهای تکنولوژی امروز باز کرده و کارا است.

همانگونه که اشاره شد برای این زبان آموزش های زیادی وجود دارد اما هر چه سرفصل ها تخصصی تر و کاربردی تر می شوند منابع برای آنها کمتر می شود.

زبان ++C به دلیل قدرت و گستردگی که دارد قابل ارائه در یک دوره نمی باشد لذا دوره ی متوسط ادامه سرفصل هایی است که افراد در مقالات و سی دی های آموزشی و سایت ها دیده اند می باشد اما با این حال باز هم نمی توان سایر مباحث مربوط به ++C را در یک دوره جمع کرد لذا پس از دوره ی مفاهیم زبان های برنامه نویسی که بعنوان دوره ی ++C مقدماتی هم مطرح می شود ، دوره ی سطح متوسط آن با سرفصل های زیر در نظر گرفته شده است و سایر مباحث پیشرفته در دوره ای دیگر برگزار خواهد شد.

این دوره خداحافظی با مباحث تکراری و خسته کننده در ++C مقدماتی است.سخن مدرس:

به ++C خوش آمدید به شما بابت انتخابتان تبریک می گویم. شما از معدود افرادی هستید که قصد یادگیری این زبان را دارند و این انتخاب شما ارزشمند است. من در این دوره تمام تلاشم را می کنم تا شما را با زبانی برای یک عمر بیشتر آشنا کنم زبانی که با آن در بسیاری از موارد بی نیاز خواهید بود و دانش آن زیربنای مفهومی تمام زبان های برنامه نویسی است چرا که پیچیدگی های آن لذت بخش و قدرت فهم برنامه نویس را در درک معماری زبان های برنامه نویسی بالا می برد همچنین شما به یادگیری زبانی روی آورده اید که دانش آن تاریخ انقضا ندارد...

++C یعنی برنامه نویسی وب ، موبایل ، دسکتاپ و...

از سرفصل های این دوره لذت ببرید

مشخصات دوره

مدت ساعت دوره: 40
تاریخ شروع: بهار 97
مدرس: محمد ایوبی راد
شهریه ی دوره: 100000 تومان
مکان برگزاری: غیر حضوری ، آنلاین در سرورهای آموزشی
ظرفیت مانده: 9
[جهت رزرو دوره ابتدا وارد حساب خود شوید]

سرفصل های دوره

Namespace

String Class

File and Stream

Pointers

Modern Function

OOP

Windows API

Exception Handling

Pre-processor Commands

Macro And Header File

Other Data Types

Main Funection

Project A

Project B

Project C