برنامه نویسی تجاری با 6.0#C
حضوری _ درحال ثبت نام

C# windows programming (دوره ی حضوری فشرده )

درباره ی دوره

سبک دوره : عملی - ویژه ی ورود به بازار کار - پروژه محور


ساعات و روز دوره :
دوره ی فشرده به مدت 5 هفته جمعه ها از 10 تا 18 (1 تا 2 استراحت)
همراه آوردن لپ تاپ الزامی است

محل برگزاری:
تهران - نواب - کمیل - کانون سلمان فارسی


پیش نیاز: ندارد

مخاطبین:
1- افرادی که هیچ آشنایی با زبان برنامه نویسی #C ندارند و قصد یادگیری این زبان را دارند.
2- افرادی که قصد یادگیری این زبان و ورود به بازار کار را دارند و تمایل به نوشتن برنامه های تجاری در کوتاه ترین زمان ممکن دارند.
3- افرادی که اموخته های آنها در خصوص زبان برنامه نویسی #C پراکنده است و توانایی به انجام رساندن پروژه ها را ندارد و قصد یادگیری برنامه نویسی در این زبان به سبک اصولی را دارند.

توضیحات:
از آنجا که زبان #C محبوبیت بالایی در بین برنامه نویسان دارد و همچنین در نوشتن برنامه های ویندوزی دسکتاپ اولین رتبه را دارد و بهترین انتخاب می باشد. لذا شرکت های خصوصی در قالب تیم های برنامه نویسی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و دانش این زبان برای فردی که قصد ورود به این شرکت ها را دارد لازم است.
زبان #C بسیار گسترده است و برخلاف زبان هایی چون VB , Delphi که در گذشته برای نوشتن برنامه های ویندوزی استفاده می شدند امکانات زیادی را در اختیار برنامه نویس قرار می دهد و همین امر موجب شده است تا یادگیری این زبان برخلاف بسیاری از زبان ها نیاز به صبر و حوصله و پشتکار داشته باشد.
یکی از مهم ترین نکات در یادگیری زبان برنامه نویسی این است که در کنار فراگیری سرفصل های کامل زبان برنامه نویس در قالب انجام پروژه های کوچک و بزرگ تجارب خود را با امکانات و تکنولوژی های جدیدی که هر ساله اضافه میشود تطبیق دهد. لذا فراهم نمودن سرفصل کامل یک زبان آن هم #c در هیچ دوره ای به یک باره امکان پذیر نیست اما می تواند مواردی که اهمیت بیشتری دارد و کاربرد آنها نیز بیشتر است را فرا گرفت و در کنار تجاربی که از آنها کسب می شود به یادگیری قسمت های دیگر زبان برنامه نویسی رفت بعنوان مثال ارتباط با پورت های سخت افزاری در سرفصل های این دوره نمی باشد اما همینکه شما با استفاده از کلاس ها و افزودن کتابخانه ی جدید و نحوه ی کار با آن آشنا شوید در صورتی که در یک پروژه نیاز به ارتباط با پورت های سخت افزاری داشته باشید با مراجعه به منابع اصلی این زبان براحتی می توانید مبحث مربوطه را نیز فراگیرید.
مدرس در این دوره قبل از هر چیزی تلاش خود را کرده است تا هر آنچه برای انجام پروژه در این زبان نیاز است را در سرفصل ها جای دهد و بیشترین مباحث را با جزئیات آنها و کاربردشان بهنگام مورد مثال و بررسی قرار دهد.
مهم ترین نکته در خصوص دوره ی #C این است که مباحث به شکل پروژه محور و انجام پروژه در هر چند مبحث و هم چنین ارائه ی تمرین به برنامه نویسان جهت درگیر شدن با موضوعات و ایجاد سوال در ذهن آنها پیش می رود. یادگیری دستورات برنامه نویس نه تدریس آن و نه یادگیری آن کار سختی نیست آنچه مهم است بیان واضح با مثال و کاربرد و همچنین بررسی راه های اشتباه استفاده ی نابجا از ابزارهای برنامه نویسی در حین درس و تمرین جهت انتقال تجربه و فهم بیشتر برنامه نویسان است.

سخن مدرس:
باتوجه به اینکه هدف ما صرفا آموزش نیست و تلاش می کنیم تا زمانی که تدریس ما و تلاش های شما به سرانجام برسد در کنار شما بمانیم لذا این دوره به همراه خود جلسات حل تمرین به صورت رایگان نیز دارد یعنی علاوه بر حل پروژه ها و مثال های عملی در سر کلاس تمرین هایی به خود برنامه نویسان داده می شود و بررسی نحوه ی حل تمرینات آنها نیز زیر نظر مدرس انجام می شود با این تفاوت که این جلسات حل تمرین رایگان بوده و شامل ساعات اعلام شده برای دوره نمی باشد. ضمنا جلسات حل تمرین در طول هفته با هماهنگی اعضای کلاس به صرت آنلاین انجام می شود. انشالله که این دوره برای شما یک قدم بزرگ در مسیر فراگیری برنامه نویسی و ادامه ی این راه باشد.

مشخصات دوره

مدت ساعت دوره: 35
تاریخ شروع: مرداد1395 پس از تکمیل ظرفیت
مدرس: محمد ایوبی راد
شهریه ی دوره: 350000 تومان
مکان برگزاری: حضوری - تهران - نواب
ظرفیت مانده: 10
[ثبت نام فعلا آغاز نگردیده است.]

سرفصل های دوره

معماری NET Framework.

محیط توسعه

مبانی #C

C# GUI

متغیرها و نوع داده

عملگرها

ساختارهای شرطی

ساختارهای کنترلی

آرایه ها و رشته ها

توابع

کار با فایل ها و دایرکتوری ها

تکنیک های Debugging

مفهوم خطا و Exception Handling

Windows API

داده های شمارشی

کلاس ها و اشیاء

عبارات منظم

Delegate ها و Event ها

Generics ها و Collections ها

کار با پایگاه داده

گزارش گیری