Visual Studio 2015

توضیحات فایل

ظهور Visual Studio 2015 با خود تغییرات زیادی همراه داشته و ویژگی های جدیدی در این نسخه به آن افزوده شده است. در میان زبان های این مجموعه به سراغ VC++ می رویم تا با ابعاد جدید این محصول که بیشتر ویژگی های آن در این نسخه در خصوص برنامه نویسی موبایل است ، آشنا شویم.
Visual C++ برای توسعه دهندگان چند سکویی موبایل
با استفاده از نسخه ی جدید Visual Studio می توانید کدهای چند سکویی موبایل را اشتراک گزاری، استفاده مجدد ، ساخت ، توسعه و عیب یابی کنید. ساختن پروژه های اندروید بومی و یا کتابخانه های به اشتراک گذاشته شده در اندروید بومی Xamarin از دیگر کارهایی است که شما میتوانید در این محیط انجام دهید. از قابلیت Intellisense (این خاصیت در هنگام کد نویسی با ظاهر کردی لیستی که شامل متدها ، دستورات ، نام متغییرهای تعریف شده و... می باشد به تولید سریع تر و راهنمایی برنامه نویس کمک می کند) در پلت فرم های خاص برای شناسایی و تولید ساختار صحیح یک دستور در سیستم های ویندوزی یا اندروید بکارگیری شده است. پیکربندی پروژه ی ساخته شده ی خود برای پلتفرم های محلی با معماری X86 یا ARMنیز از دیگر ویژگی های این محصول است. قرار گیری کدهای شما بر روی دستگاه های اندرویدی وصل شده یا شبیه ساز اندروید بر روی ویندوز برای تست نیز امکان برنامه نویسی موبایل را بسیار ساده کرده است. قرار دادن breakpoint و مانیتور کردن متغییرها و دیدن حافظه ی stack و همچنین اجرای گام به گام کد ها در پدیباگر ویژوال استودیو و نمایش پیغام های نمیایش داده شده در دستگاه اندروید چیزی را برای برنامه نویسان موبایل با سلیقه ی متفاوت کم نگذاشته است.
ابزار های Visual Studio برای Apache Cordova
ویژوال استودیو در نسخه ی جدید خود برای تکنولوژی جدید apache cordova ، امکانی فراهم نموده تا براحتی پروژه را برای برنامه های چند سکویی که هدف انها Android, iOS, Windows, and Windows Phone است ، ایجاد و تست کرد.
تمام ویژگی های موجود در CTP3 هم اکنون در پیش نمایش نسخه Visual Studio 2015 وجود دارد که در نسخه ی جدید ویژگی های زیر نسبت به CTP2 افزوده شده است:
• بروز رسانی ذخیره سازی بدون نیاز به بازسازی.
• فراهم نمودن امکان Debug کردن برنامه بر روی شبیه ساز iOS یا دستگاه متصل به Mac
• بهبود حالت انتخاب گزینه های پیکربندی برای پلت فرم خاطر از فایل Config.xml
• پشتیبانی از Apache Cordova 4.0.0
• بهبود پلاگین های مدیریت که شامل پشتیبانی برای افزودن افزونه های دلخواه به پروژه از git یا filesystem است.
• بهبود امنیت و پیکربندی ساده برای ساخت پروژه های iOS از راه دور.
شبیه ساز Visual Studio برای اندروید
از شبیه ساز visual studio می توانید برای اندروید یا در پروژه ی چند پلتفرمه (Xamarin یا c++) و یا در ابزارهای visual studio برای apache cordova استفاده کنید. ویژگی بارزی که در خصوص این شبیه ساز وجود دارد این است که شما میتوانید براحتی شبیه ساز را برای سکو های دیگر تغییر دهید. از ویژگی های شبیه ساز می توان به پشتیبانی از GPS, accelerometer, screen rotation, zoom, SD card, and network acces اشاره کرد.
این کتاب امکانات این محیط قدرتمند را معرفی میکند

مشخصات فایل

تعداد صفحات : 122
هزینه : 0